Z Nowego Jorku do Hollywood: Victoria Konefal – Polka w “Days of Our Lives”

Reklama - Advertisement

Gościem Espresso Show jest Victoria Konefal, aktorka telewizyjna i filmowa. Znana m.in. z ról w serialu „Days of Our Lives”, czy w dramacie „Forgetting Sandy Glass”. Pojawiła się w filmie „The Wrong Crush,” a w grudniu 2017 roku, na ekrany wszedł film „Deadly Exchange” z jej udziałem. Wśród amerykańskiej Polonii znana m.in. z tego, że zdobyła koronę Miss Poland USA w 2015 roku.

Po niecałych dwóch latach w mieście aniołów, Victoria już uznana została za jednen z 20 najlepiej zapowiadających się młodych talentów według portalu soapoperanews.com. 

Victoria opowiada o tym jak zamieniła swoje marzenie w rzeczywistość, a także o tym jak postrzegana jest jako Amerykanka polskiego pochodzenia w Hollywood.

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here