Z ostatniej chwili: człowiek wskoczył pod jadące metro G na Brooklynie

Reklama - Advertisement

Przed godziną 2 p.m. na stacji metra Brodway Ave. na Brooklynie, jak mówią świadkowie, człowiek wskoczył pod pociąg metra G.

Na miejscu trwa akcja ratunkowa, obecna jest też straż pożarna. O godz. 2:20 pm linia G została uruchomiona ponownie, ale należy liczyć się z opóźnieniami.

Wiadomość i zdjęcia nadesłała do nas nasza słuchaczka Justyna, która jechała akurat tym właśnie pociągiem. Jak relacjonuje Justyna, świadkowie mówią, że słyszeli krzyk człowieka, który jeszcze żył, kiedy już zatrzymał się pociąg. Świadkowie płakali. Jadący metrem pasażerowie nie czuli nic, “pociąg po prostu się zatrzymał,” relacjonuje Justyna.

Według świadków, był to czarnoskóry, dorosły mężczyzna. Został zabrany przez karetkę. 

Sytuacja się rozwija, będziemy informować o doniesieniach policji.

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here