Życzenia wielkanocne od Parafii św. Stanisława Kostki na Greenpoincie

Reklama - Advertisement

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych życzenia składa Ksiądz Grzegorz Markulak, proboszcz parafii św. Stanisława Kostki na Greenpoincie:

Składamy państwu najlepsze życzenia: zdrowia, błogosławieństwa Bożego, wszelkich łask Bożych oraz zgody, miłości i pokoju od Chrystusa Zmartwychwstałego.

Zapraszamy do udziału w obchodach Triduum paschalnego w kościele świętego Stanisława Kostki na Greenpoincie: w Wielki Czwartek liturgia Wieczerzy Pańskiej o godz. 19:00. W Wielki Piątek Liturgia Męki Pańskiej również o godz. 19:00. W Wielką Sobotę Liturgia Wigilii Paschalnej o godzinie 19:30. W Wielką Sobotę święcenie pokarmów w dolnym kościele od godziny 9:00 do godziny 16:00. W niedzielę uroczysta Rezurekcja o godzinie 6:00 rano.

Zapraszamy serdecznie w poniedziałek wielkanocny 10 kwietnia na drugą Paradę Śmigusa-Dyngusa „Dyngus Day Parade” o godzinie 16:00 przed kościołem, skąd razem z korowodem udamy się do McGolrick Park i tam będziemy świętować naszą Polską tradycję śmigusa-dyngusa. Zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych i wszystkich do wspólnej zabawy. Wesołego Alleluja!


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here