10-letni Collin Kruszyński z NYC marzy aby poznać Roberta Lewandowskiego – pomóż spełniać marzenia!

Reklama - Advertisement

W porannym Espresso Show w Radio RAMPA magazyn sportowy poprowadził 10-letni Collin Kruszyński, największy jakiego znamy, kibic Roberta Lewandowskiego! Prosimy abyście dzielili się poniższym programem z innymi, chcemy aby wiadomość Collina doszła do polskiego piłkarza.

Collin po raz pierwszy w programie na żywo, przyjął stanowisko redaktora sportowego – opowiedział o tym dlaczego Robert Lewandowski nie mógł wystąpić w meczu Bayernu Monachium z Realem Madryt. Młody kibic wyjaśnia dlaczego Real bez polskiego piłkarza przegrał mecz, i kiedy będziemy mogli Roberta Lewandowskiego ponownie zobaczyć na boisku.

Materiał pokazuje również, jak młody Polak, Collin, pomimo tego, że od urodzenia mieszka w NYC, blisko związany jest z ojczyzną – udowodnimy Wam również dlaczego Collin jest największym fanem Roberta Lewandowskiego.

Zapraszamy!

Drogi Robercie Lewandowski! Zapraszamy Cie do Nowego Jorku do studio Radio RAMPA! Spotkanie z Tobą będzie spełnieniem marzeń młodego Collina!

Jeżeli chcecie pomóc nam urzeczywistnić to marzenie, udostępniajcie link z wywiadem oraz hastagiem #rl9 w #RadioRAMPA tagując również Roberta Lewandowskiego!


 

Materiał wyemitowany został podczas Espresso Show w Radio RAMPA 13 kwietnia 2017 roku.

Plakat wykonany przez Collina Kruszyńskiego

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here