20-lecie PSFCU w Boro Park na Brooklynie

Advertisement - Reklama

Kolejna okrągła rocznica w Naszej Unii – dokładnie 20 lat temu założony został kolejny oddział PSFCU w dzielnicy Boro Park na Brooklynie. Obecność Polonii w tej części Brooklynu, zaczęła się od polskiej parafii i polskiej szkoły, a ugruntowana została poprzez otworzenie się oddziału polskiej instytucji finansowej.

Do dzisiaj, oddział ten świetnie się rozwija. PSFCU w Boro Park, ma swoich przyjaciół wśród osób, które były członkami innych oddziałów, a ze względu na swoje miejsce zamieszkania, korzystają z usług oddziału na dolnym Brooklynie.

Poznajcie historię powstania oddziału, jego pracowników, a także dowiedzcie się, jak dzięki PSFCU można rozwijać się zawodowo – historia pracowników PSFCU jest tego najlepszym przykładem.

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here