Koncert: Czesław Śpiewa – 2016

Advertisement - Reklama

 

Teatr Polski USKoncert: Czeslaw Spiewa Solo Act  • Passaic, NJ – Piątek 16 września, 8:00 pm

  • Ridgewood, NY – Sobota 17 września, 8:00 pm

  • New Britain, CT – Niedziela 18 września, 5:00 pm

ICzeslaw Spiewa Posterdea koncertow Czeslaw Spiewa Solo Act narodzila sie 12 lat temu, kiedy nieznany nikomu szerzej Czeslaw Mozil gra i spiewa gdzie sie dalo. Podroze po malych miejscowosciach potocznie nazywanych “Polska klasy B” mialy na celu spopularyzowanie muzyki polsko-dunskiego zespolu Czesaw Spiewa oraz pokazanie Czeslawa Mozila szerszej publicznosci  jako alternatywnego grajka.
Przewrotna, slodko-gorzka i bardzo zabawna opowiesc o patriotyzmie, emigracji i ojczyznie, a takze o codziennym zyciu popularnego artysty. Co to znaczy odniesc sukces w Polsce? Jak siedziec na lawce rezerwowych, a i tak strzelac gole? Czy bycie alternatywnym artysta daje popularnosc wsrod dresiarzy?Czeslaw Spiewa Solo Act to polaczenie monodramu, stand-upu i koncertu jednego z najpopularniejszych wspolczesnych artystów  Czeslawa Mozila, . Polska widziana z perspektywy podwójnego emigranta, zyjacego miedzy Dania a Polska, kochajcego absurdy obu tych krajow i patrzacego na wszystko z humorem. Historie z zycia Czeslawa, opowiedziane za pomoca najwiekszych, zagranych na zywo  hitów Czeslawa. Spiewane. Smieszne. Wzruszajace. Niezwykle aktualne.

 

 

 


Rampa Bilety do nabycia

www.RAMPABILETY.com


 


 

  • Passaic, NJ – Piątek 16 września, 8:00 pm

  • Ridgewood, NY – Sobota 17 września, 8:00 pm

  • New Britain, CT – Niedziela 18 września, 5:00 pm

***

Radio RAMPA i Rampa Bilety nie ponoszą odpowiedzialności za organizację wydarzeń i koncertów przez nie reklamowanych. Pełna odpowiedzialność spoczywa na organizatorze. All tickets sales are final and there is no refunds

Artur Adamski
Właściciel, Prezes i współzałożyciel Radio RAMPA. Ukończył Rutgers Business School. Przez lata współpracował z firmami amerykańskimi, zajmując się planowaniem budżetu i zarządzaniem finansami. Odpowiedzialny za rozwój firmy, kwestie finansowe i marketingowe.
Artur Adamski

Latest posts by Artur Adamski (see all)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here