Advertisement

Gościem Radio RAMPA jest Jakub Staniewski, który jako agent nieruchomości, pełni funkcję kierownika w zespole najlepszych agentów nieruchomości w firmie SERHANT. W swojej pracy, Jakub zajmuje się sprzedażą najdroższych apartamentów w Nowym Jorku, a tylko w Radio RAMPA opowiedział o swojej pracy i o rynku nieruchomości w Wielkim Jabłku. 

Firma SERHANT. założona została przez Ryana Serhant, brokera, gwiazdę telewizyjnego show “Million Dollar Listing.” To Serhant zrewolucjonizował metody sprzedaży nieruchomości w USA, a obecnie jego firma zajmuje się sprzedażą najbardziej ekskluzywnych mieszkań w Nowym Jorku. To właśnie firma SERHANT odpowiedzialna jest obecnie za sprzedaż najdroższego apartamentu w USA – wartego 250 milionów dolarów Central Park Tower Penthouse. O szczegółach opowiada w Radio RAMPA Jakub Staniewski. 

Odsłuchajcie podcastu w języku polskim, gdzie Jakub szczegółowo opowiada o swojej pracy, o tym jak ją zdobył, a także zabiera nas w świat luksusowych nieruchomości Manhattanu:

Zobaczcie wywiad w języku angielskim w wersji wideo.

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here