4-stopowy aligator wyłowiony z Passaic River w NJ

Reklama - Advertisement

Cztery stopy ma aligator, którego służby ratunkowe wyłowiły dzisiaj z Passaic River w Elmwood Park, NJ.

Aligator złapany został w południe, po zgłoszeniu, którego dokonał Luis Acosta około godziny 8:20 rano. Na miejsce przybyli policjanci, strażacy i służby odpowiedzialne za dzikie zwierzęta, a po nich masa gapiów. Na miejscu nie brakowało helikopterów ze stacji telewizyjnych – każdy chciał zobaczyć nowego przybysza.

Aligatory nie są spotykane w wodach lokalnych, dlatego policja podejrzewa, że złapany okaz został wypuszczony przez swojego właściciela celowo. Musiał być po prostu “zwierzęciem domowym.” Sklasyfikowany został jako aligator amerykański, który może osiągnąć do 7 stóp długości.

Policja szuka informacji na temat osoby, która wypuścić mogła aligatora. Jeżeli coś wiecie, dzwońcie do Elmwood Park Police: 201 796 0700.

Takie wideo zarejestrowała i udostępniła telewizja NBC New York:

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here