Adamek, Gortat, Kizo, rodzina i Kownacki – kulisy walki z Heleniusem (Video)

Advertisement - Reklama

Adam Kownacki przegrał swoją pierwszą w karierze zawodowej walkę, poprzez techniczny nokaut, w czwartej rundzie z Robertem Heleniusem. Walka miejsce miała 7 marca w Barclays Center na Brooklynie. Dla najlepszego w tej chwili polskiego boksera wagi ciężkiej, była to druga z rzędu walka wieczoru. 

Adam walczył przy wypełnionej polskimi kibicami hali – jak podało Barclay’s Center, pojawiło się ponad 8800 kibiców. Swoją obecnością wspierali go bokser Tomasz Adamek, koszykarz Marcin Gortat i raper Kizo. Oczywiście byli z nim jego najbliżsi, żona i bracia.

Jak wyglądają ostatnie chwile przed wejściem na ring? Jak obstawiali bliscy Adama? Jak sportowiec powinien poradzić sobie z przegraną? Jaka była pierwsza reakcja Adama po wyjściu do mediów? Zobaczcie nasz materiał.


Block O’Toole & Murphy, LLP Wierzbicki – Wypadki | 646-863-5538 | www.blockotoole.com

Wybierz kancelarię z najlepszymi wynikami.

Wypadki

  • W Pracy
  • Na Budowie
  • Samochodowe
  • Na Posesji
  • Workers’ Compensation

Porozmawiaj bezpośrednio z polskim adwokatem za darmo

Pawel Wierzbicki – 646-863-5538


Adam Kownacki przegrywa przez TKO walkę z Robertem Heleniusem

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here