Alexander Imich, Polak, najstarszym mężczyzną na świecie!

Reklama - Advertisement

Pan Alexander Imich urodził się 4 lutego 1903 roku w Częstochowie. Teraz, w wieku 111 lat mieszka w Nowym Jorku. Jeszcze dwa miesiące temu mieszkał całkowicie sam. Samodzielny, pomysłowy, ciekawy, mądry człowiek, przepełniony pasją oraz radością. W kwietniu 2014 roku dowiedział się, że jest najstarszym mężczyzną na świecie. Jego spokojne życie w dzielnicy Upper West Side w Nowym Jorku uległo nagle zmianie – prasa, telefony, ciekawość ze strony świata… To jednak zdaje się nie przeszkadzać panu Alexandrowi, który cieszy się na spotkania, wzrusza…

Jako pierwsze polskojęzyczne media, Radio RAMPA, przeprowadziło rozmowę z Panem Alexandrem. Właśnie po polsku. Wróciliśmy wspomnieniami do jego dzieciństwa, do czasów studiów (uwaga studenci: mówi o Uniwersytecie Jagiellońskim), a nawet do czasów dzieciństwa jego żony. Zadawał też pytania i Pan Alexander, chciał wiedzieć co i jak się dzieje.

Zapraszamy Was do obejrzenia materiału poświęconego Panu Alexandrowi Imich – najstarszemu żyjącemu mężczyźnie na świecie.

Aleksander Imich.

Rampa TV
Telewizja na żądanie - oglądaj na stronie www.RAMPATV.com, a także dodaj kanał RAMPA TV na RokuTV i Amazon Fire.
Rampa TV

Latest posts by Rampa TV (see all)

Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here