Arka Gdynia zaprasza na mecz z Polonia NY

Reklama - Advertisement

Arka Gdynia już w Nowym Jorku!

Pierwszoligowa drużyna z Polski, Arka Gdynia już jest w Nowym Jorku i przygotowuje się do sobotniego meczu z nowojorską drużyną piłki nożnej Polonia New York Soccer. Mecz choć rozegrany będzie w przyjacielskiej atmosferze, nie pozbawiony będzie adrenaliny oraz prawdziwie sportowych emocji: pierszoligowa Arka Gdynia zagra przeciwko drużynie Polonia NY Soccer, która poprowadzona zostanie przez byłych reprezentantów polskiej drużyny narodowej: Tomasza Frankowskiego i Roberta Warzychę!

Zapytany o taktykę gry, Jarosław Krupski, trener bramkarzy, powiedział: „Myślę, że nasza taktyka będzie podobna do tej w Polonii NY, czyli wspólna dobra zabawa na boisku.” Paweł Bednarczyk menadżer klubu dodał: „ Przyjechaliśmy się zaprezentować z jak najlepszej strony, bo spodziewamy się też wielu kibiców z Gdyni, którzy kibicują nam nie tylko w takich wyjątkowych widowiskach, ale co tydzień w meczach ligowych.”

Goście oraz mecz to część obchodów jubileuszu 50-lecia istnienia drużyny Polonia NY Soccer. Mecz rozegrany zostanie w sobotę, 7 grudnia, na stadionie St. John’s University, 8000 Utopia Pkwy, Queens, NY 11439. Drzwi stadionu otwierają się o godz. 1 p.m. i przed meczem głównym, na kibiców czekają jeszcze inne sportowe atrakcje. Bilety kosztują $15 przed meczem, I do nabycia są przy 133 Greenpoint Ave. Na stadionie cena biletów to 20$. Więcej informacji proszę dzwonić: 1 (646) 481 – 8598.

Posłuchajcie jak zapraszaja na mecz!

Rampa TV
Telewizja na żądanie - oglądaj na stronie www.RAMPATV.com, a także dodaj kanał RAMPA TV na RokuTV i Amazon Fire.
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here