Bankiet Parady Pułaskiego za nami

Bankiet Parady Pułaskiego za nami

W sobotę, 23 września, miejsce miał 80. Bankiet Parady Pułaskiego. Jak co roku, na tydzień przed paradą, Polonia wschodniego wybrzeża spotkała się z Mariott Marquis na Times Square, aby uhonorować Głównego Marszałka Parady, Marszałków poszczególnych kontyngentów wraz z ich Miss Polonia i Jr Miss Polonia. 

W tym roku, wśród gości honorowych byli kongresmen Dan Donovan, poseł stanowy Joseph Lentol, senator RP Anna Maria Anders, Ambasador RP w Waszyngtonie Piotr Wilczek, Konsul Generalny RP w Nowym Jorku Maciej Golubiewski, piosenkarka Ewa Farna, która również przygotowała dla zebranych gości recital. Obecny był również, jak co roku, główny sponsor Parady Pułaskiego – Polsko-Słowiańska Federalna Unia Kredytowa, reprezentowana przez członków rady dyrektorów PSFCU oraz CEO Bogdana Chmielewskiego.

Więcej w porannym Espresso Show w Radio RAMPA. Parada Pułaskiego przemaszeruje już 1 października wzdłuż Piątej Alei na Manhattanie. Początek parady o godz. 12:30 p.m.

 

 

 

About The Author

Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Dziennikarka z pasji i wykształcenia; prezenterka radiowa i telewizyjna.

Related posts