Bayern Monachium w USA bez Roberta Lewandowskiego

Rozczarowanie dla wielu kibiców piłki nożnej i fanów Roberta Lewandowskiego – najlepszy polski napastnik nie zagra z drużyną Bayern Monachium w USA. Ta wiadomość nie jest nowa, jednak stacja ESPN wciąż reklamuje mecze drużyny przy użyciu wizerunku Polaka.

Na stronie oficjalnej FC Bayern, drużyna opublikowała skład drużyny na spotkania w USA. Pierwszy mecz niemiecka drużyna rozegra w środę, w Chicago z AC Milan. W New Jersey, Bayern Monachium zagra 3 sierpnia na MetLife Stadium.

Na pewno rozczarowani są polscy kibice, którzy nie tylko liczyli na zobaczenie piłkarza na żywo, ale również, na spotkanie z pikarzem poza stadionem. Niestety, nie tym razem.

Screen Shot 2016-07-26 at 12.54.09 PM

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here