Biało-czerwony weekend w LAKE PLACID 2024 – galeria zdjęć

Reklama - Advertisement

W dniach od 9 do 11 lutego, rozegrane zostały Zawody Pucharu Świata w Skokach Narciarskich w LAKE Placid.

W zawodach wystąpiło pięciu polskich skoczków – Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Aleksander Zniszczoł i Piotr Wąsek.

W niedzielę Piotr Żyła zajął 4 miejsce, w sobotę, Aleksander Zniszczoł wyrównał swój najlepszy wynik w karierze, zajmując 6 miejsce.

W piątek, przed rozpoczęciem konkursu, Aleksander Zniszczoł, Kamil Stoch i trener polskiej kadry, spotkali się z polskimi kibicami.

Na miejscu była reporterka RAMPA TV Teresa Myśliwiec, a jak wyglądały kulisy konkursu, mogliście śledzić w naszych mediach społecznościowych. Wkrótce reportaż z tego weekendu w RAMPA TV, za teraz zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć. 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here