Bożena Kamińska odwołana ze stanowiska dyrektora wykonawczego Centrum Polsko-Słowiańskiego

Reklama - Advertisement

Bożena Kamińska przestała pełnić funkcję dyrektora wykonawczego w Centrum Polsko-Słowiańskim na Greenpoincie. Jak podaje w komunikacie do Radio RAMPA, Rada Dyrektorów Centrum Polsko-Słowiańskiego, z dniem 21 września, Bożena Kamińska nie jest członkiem rady dyrektorów Centrum, a także, przestaje pełnić obowiązki dyrektor wykonawczej. 

Obowiązki dyrektora wykonawczego przejęła Agnieszka Granatowska, która w rozmowie telefonicznej z Radio RAMPA, potwierdziła tę informację, widoczną również na stronie internetowej centrum. Na stanowisku w Radzie Dyrektorów Centrum, Bożenę Kamiński zastąpiła Bożena Konkiel. 

“Rada Dyrektorów, w imieniu Centrum Polsko-Słowiańskiego, pragnie wyrazić uznanie dla Pani Kamiński, za wieloletnią służbę na rzecz Centrum Polsko-Słowiańskiego, zarówno na stanowisku Dyrektora Wykonawczego jak i członka Rady Dyrektorów,” przekazali w krótkim komunikacie członkowie Rady Dyrektorów Centrum Polsko-Słowiańskiego. 

Treść komunikatu przesłanego do Radio RAMPA

Z wiadomości uzyskanych przez Radio RAMPA wynika, że Pani Bożena Kamińska została odwołana ze swojego stanowiska decyzją rady dyrektorów Centrum Polsko-Słowiańskiego, zgodnie z obowiązującymi organizację przepisami. 

Radio RAMPA próbowało skontaktować się z Panią Bożeną Kamiński – nie otrzymaliśmy wiadomości zwrotnej do momentu publikacji tego artykułu. 

 

Źródło: https://polishslaviccenter.org/m,6755,rada-dyrektorow.html\
Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here