Bracia Golec w Radio RAMPA – w Central Parku zaprezentujemy premierowe show z wieloma niespodziankami

Reklama - Advertisement

W Radio RAMPA Paweł Golec i Łukasz Golec opowiadają o nadchodzącym występie Golec uOrkiestra w Nowym Jorku – wraz z takimi gwiazdami polskiej muzyki jak Cleo, Mesajah czy Zbuku, Golec uOrkiestra wystąpią 2 października w Central Parku, podczas Polish & Slavic Pulaski Day Festival. Ta największa impreza muzyczna tej jesieni, odbędzie się zaraz po Paradzie Pułaskiego. Jak mówią bracia Golec, z Polski przywożą swoje najbardziej unikatowe instrumenty, a na scenie w USA zaprezentują premierowe SHOW – ich koncert to bowiem przedstawienie multimedialne. 

Ponadto, jak zapowiadają goście Radio RAMPA, wszyscy artyści wystąpią na scenie razem. Na zgromadzonych czeka również wiele niespodzianek, o których dowiemy się już na miejscu. 

Golec uOrkiestra wspomina również wyjątkowe nagranie orkiestry amerykańskiego Air Force, w którym muzycy amerykańscy wykonują utwór “Ściernisko.” Golcowie wspominają również wystąpienie Prezydenta USA Georga Busha w Polsce, w którym wspomniał on słowa ich kultowej piosenki. 

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu i na koncert. Szczegóły na stronie: www.gramx.com 

Bracia Golec w studio Radio RAMPA – zdjęcie archiwalne
Artur Adamski
Właściciel, Prezes i współzałożyciel Radio RAMPA. Ukończył Rutgers Business School. Przez lata współpracował z firmami amerykańskimi, zajmując się planowaniem budżetu i zarządzaniem finansami. Odpowiedzialny za rozwój firmy, kwestie finansowe i marketingowe.
Artur Adamski

Latest posts by Artur Adamski (see all)

Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here