Budować wspólnotę – wywiad z Adamem Kwiatkowskim w Nowym Jorku

Advertisement

W przeszłości poseł odpowiedzialny za kontakty z Polonią, dzisiaj, szef gabinetu Prezydenta RP, Pan Adam Kwiatkowski jest gościem Radio RAMPA. Wywiad zarejestrowany został podczas wizyty Prezydenta Andrzeja Dudy w Nowym Jorku.

W niedzielę 27 września, Pan Prezydent spotkał się z Polonią na Greenpoincie. Po wzięciu udziału we Mszy Świętej i spotkaniu z Polonią w McGolrick Park, Pan Prezydent odwiedził Instytut Piłsudskiego oraz Polsko-Słowiańskią Federalną Unię Kredytową. To po tych spotkaniach, mieliśmy okazję porozmawiać z Panem Adamem Kwiatkowskim. Rozmawiamy o wizycie Prezydenta, o reakcji Polonii, oraz o Biurze ds. Konatktów z Polakami za Granicą, które utworzył Prezydent Duda – pytamy o kwestię Młodej Polonii, właśnie w tej materii.

 

Artur Adamski
Właściciel, Prezes i współzałożyciel Radio RAMPA. Ukończył Rutgers Business School. Przez lata współpracował z firmami amerykańskimi, zajmując się planowaniem budżetu i zarządzaniem finansami. Odpowiedzialny za rozwój firmy, kwestie finansowe i marketingowe.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here