Fotorelacja: Prezydent Polski w najstarszym oddziale PSFCU na Greenpoincie

Foto: DJ Photography
Reklama - Advertisement

27 września 2015 roku, podczas swojej pierwszej wizyty jako prezydent RP w Stanach Zjednoczonych, Andrzej Duda odwiedził pierwszy oddział Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej przy 140 Greenpoint Ave. Przed oddziałem, Polonia tłumnie przywitała Prezydenta. W tle słychać było polskie pieśni patriotyczne, a w dłoniach Polaków widniały polskie flagi i transparenty demonstrujące przywiązanie do ojczyzny.

W siedzibie największej instytucji finansowej zrzeszającej Polaków poza granicami Polski, Prezydent nie tylko gratulował dokonań PSFCU, ale również podkreślił, że w obowiązku tych, którym powodzi się dobrze, jest umożliwienie rozwoju tym którzy pomocy potrzebują – jak podkreślił Prezydent, przez swoją działalnośc na rzecz Polonii, Nasza Unia spełnią tę rolę.

Przedstawiciele Naszej Unii wręczyli Prezydentowi prezent, obraz przedstawiający przyszłościową wizję PSFCU, wykonania Janusz Kapusty.

W zamkniętym spotkaniu, udział wzięli członkowie zarządu, rady dyrektorów i pracownicy PSFCU.

Zobaczcie zdjęcia:

Artur Adamski
Właściciel, Prezes i współzałożyciel Radio RAMPA. Ukończył Rutgers Business School. Przez lata współpracował z firmami amerykańskimi, zajmując się planowaniem budżetu i zarządzaniem finansami. Odpowiedzialny za rozwój firmy, kwestie finansowe i marketingowe.
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here