CELLO BROTHERS – pierwszy koncert w NYC już 30 czerwca

Reklama - Advertisement

Zapraszamy na Polski Festiwal na Staten Island, który w tym roku odbędzie się 30 czerwca! Festiwal od lat organizowany jest przez Parafię Św. Stanisława Kostki na Staten Island. Festiwal odbędzie się w Snug Harbor Cultural Center na Staten Island.

W tym roku wystąpią: goście z Polski – CELLO BROTHERS! To duet – Jakub Dubik i Mikołaj Błaszczyk – grają na wiolonczelach, ale sposób, w jaki to robią jest prawdziwie nowatorski!

W wywiadzie dla RAMPA TV, Jakub i Mikołaj opowiadają o swoich planach na występ w Nowym Jorku, a także, wspominają swoje największe występy – choćby ubiegłoroczny występ w Chinach, przed kilkumilionową publicznością telewizyjną!

CELLO BROTHERS to partnerzy Yamaha Music Europe oraz najmłodsi ambasadorzy marki Yamaha Music w Polsce. Wspólnie z Margaret wystąpili podczas 55. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu wykonując ”uklasycznione” wersje utworów ”Byle jak” oraz Eurowizyjnego przeboju ”In My Cabana”. Razem z Lanberry mieli przyjemność wystąpić podczas gali rozdania nagród ”Fryderyki 2019” a na zaproszenie lidera zespołu Lady Pank Jana Borysewicza występowali jako goście specjalni na trasie zespołu LP1. Kreatywne podejście do muzyki docenił – Kuba Wojewódzki zapraszając wiolonczelistów do występu podczas prezentacji jesiennej ramówki 2018 stacji TVN. Jak można przeczytać na ich stronie internetowej, ich porywające koncerty to dawka ogromnych emocji dla słuchaczy o czym świadczą wyprzedane do ostatniego biletu koncerty oraz tysiące komentarzy rozentuzjazmowanych fanów, a zwłaszcza fanek na portalach społecznościowych.

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here