Czerwone Gitary – Styczeń 2015. NY, NJ, CT

Reklama - Advertisement

Christopher Entertainment

3 Koncerty w NY, NJ, CT

      • Connecticut, Sobota 17 styczenia, 8 pm

      • New Jersey, Niedziela 18 styczenia, 2:30 pm

      • New York, Niedziela 18 styczenia, 7:30 pm

Ten koncert będzie wyjątkowym i niepowtarzalnym spotkaniem z gwiazdą. Po raz pierwszy w USA Czerwone Gitary zagrają oprócz największych przebojów również swoje przepiękne pastorałki oraz ulubione kolędy.

Będzie to niezapomniane przeżycie dla każdego uczestnika tego artystycznego wydarzenia.Teksty pastorałek choć proste w formie zawierają ogromny ładunek emocjonalny. Mówią o tym, co człowiekowi bliskie,w czym sie odnajduje , dotykajaką życia uczuciowego ,opowiadają o problemach: bo i w nóżki zimno i stajenka mizerna . Mówią o miłości i pragnieniach człowieka .
Wywołują różne skojarzenia, nie tylko te dobre ale dają szanse na przerobienie i złych doświaczeń.Wspólnie śpiewając z Czerwonymi Gitarami ich największe przeboje ,pastorałki i kolędy w ten wieczór zimowy poczujemy się jak w jednej wielkiej rodzinie.

Zapraszamy na koncert wielu pięknych wrażeń i niezapomnianych emocji.

Historia w pigułce: 3 stycznia 1965 roku w kawiarni „Crystal” w Gdańsku–Wrzeszczu powołana została do życia grupa muzyczna o nazwie „CZERWONE GITARY” W tym samym roku występowali w sopockim “Non-Stopie”. Było to jedyne miejsce w Polsce, gdzie w okresie wakacji można było zobaczyć i posłuchać czołowych wykonawców rocka. W kwietniu 1965 roku nagrywają po raz pierwszy dla Polskiego Radia, a jesienią ruszają w swoją pierwszą trasę koncertową pod hasłem “Gramy i śpiewamy najgłośniej w Polsce”. Koniec lat 60-tych, rozpoczyna się okres największej popularności Zespołu. Płyty sprzedawane są w rekordowych nakładach. Wszystkie otrzymują miano “Złotych płyt”. W styczniu 1969 roku w Cannes we Francji, zostaje wręczone zespołowi trofeum “Midem” w postaci marmurowej płyty, w nagrodę za największą ilość sprzedanych płyt w kraju, z którego pochodzi zespół. Taką samą nagrodę otrzymała na tym festiwalu również grupa “The Beatles”. Rok 1991 to powrót Zespołu “Czerwone Gitary” na polskie sceny koncertowe. Z okazji jubileuszu 25-lecia istnienia grupy planowali 38 koncertów sądząc, że chyba tyle wytrzyma z nimi polska publiczność zagrali ich w ciągu sześciu lat – 500! Wszędzie przyjmowani entuzjastycznie.


 

Rampa Bilety do nabycia


 

“Czerwone Gitary Connecticut, Sobota 17 stycznia 8:00 p.m.”Czerwone-Gitary-CT-Poster

17 stycznia 8:00 p.m.

Polski Dom Narodowy
60 Charter Oak Ave
Hartford, CT 06106 – Mapa

Kup Bilety – CT

 

 


 

“Czerwone Gitary – New Jersey, Niedziela 18 stycznia 2:30 p.m.”Czerwone-Gitary-NJ-Poster

18 stycznia 2:30 p.m.

Felician College – Lodi Campus
262 S. Main St.
Lodi, NJ 07644 – Mapa

Kup Bilety – NJ

 

 


 

“Czerwone Gitary – New York, Niedziela 18 stycznia 7:30 p.m.”Czerwone-Gitary-NY-Poster

18 stycznia 7:30 p.m.

Warsaw – Polski Dom Narodowy
261 Driggs Ave
Brooklyn, NY 11222 – Mapa

Kup Bilety – NY

 

 


 

* * *

Radio RAMPA i Rampa Bilety nie ponoszą odpowiedzialności za organizację wydarzeń i koncertów przez nie reklamowanych. Pełna odpowiedzialność spoczywa na organizatorze. All tickets sales are final and there is no refunds

Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here