Czesław Mozil przepytany – zobacz wywiady naszych słuchaczy z muzykiem!

Reklama - Advertisement

Gościem Radio RAMPA był Czesław Mozil, artysta, który już w najbliższy weekend wystąpi przed Polonią w NJ, NY i CT. Bilety: www.RampaBilety.com

Czesław i organizator wystąpienia TeatrPolski.us, zgodzili się na kameralne spotkanie naszych słuchaczy z muzykiem, w naszym studio. Pytaniom nie było końca! Były one bardzo różne, a każde z nich – co najważniejsze – ciekawe!

Czy Czesław często wyprasza ludzi z koncertu za rozmowę przez telefon, czy jest coś co zrobił na scenie a czego żałuje, co jest jego ulubioną (czy polską?) potrawą, jaka jest prawda o Kruchej Blondynce, no i oczywiście – komu kibicować będzie w meczu eliminacji do mistrzostw świata w piłce nożnej pomiędzy Polską a Danią?

W roli dziennikarzy: słuchacze Radio RAMPA. Wprost i bez ogródek odpowiada: Czesław Mozil.

Zobaczcie sami!

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here