Daj dziecku marzenie

Reklama - Advertisement

Dzieci w obecnych czasach są pogubione i potrzebują pomocy i wskazówek. Proces ten rozpoczął się wiele lat temu, gdy zaczął się program Daj Dziecku Marzenie. Jest to fundacja niosąca pomoc dzieciom potrzebującym poradnictwa. Ta fundacja daje dzieciom miejsce, w którym mogą uczyć się boksu. Zapewnione są programy pozalekcyjne z nauczycielami, którzy pomagają im w odrabianiu lekcji. Najważniejsza jest edukacja, dzieci muszą pokazać swoje wyniki w nauce, te z najlepszymi ocenami otrzymują niesamowite prezenty, takie jak nowe rękawice bokserskie, ubrania, karty podarunkowe do restauracji i stypendia.

Program taki jak Daj Dziecku Marzenie i dr Theodore A. Atlas Foundation i NYC Cops & Kids naprawdę działa, zmieniają życie dzieci na ringu i poza nim. Chris Colbert jest tego świetnym przykładem. W siłowni bokserskiej znalazl ratunek jakiego potrzebował, aby wydostać sie z toksycznego środowiska ulicznego. Dzięki ciężkiej pracy i poświęceniu stał się tymczasowym mistrzem WBA w wadze superpiórkowej.

Organizatorem zbiórki jest Jeff Wojciechowski, mieszkający w Polsce, organizator amatorskich turniejów bokserskich. 

Link do zbiórki na GoFundMe: https://www.gofundme.com/f/daj-dziecku-marzenie?utm_source=customer&utm_campaign=m_pd+share-sheet&utm_medium=copy_link-tip 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here