Reklama - Advertisement

Polish American Women’s Club to projekt Radio RAMPA skierowany do współczesnych kobiet polskiego pochodzenia, mieszkających w USA.

Jakie są współczesne Polki w USA? Zdeterminowane i odważne; pracowite i innowacyjne; zajmują stanowiska praktycznie w każdej branży na rynku amerykańskim; dążą do samorealizacji; wiele z nich, łączy karierę z obowiązkami rodzinnymi.

Jak i Dlaczego? Tym chcemy się dzielić. Jak wybudować w sobie dyscyplinę, kiedy kończy się motywacja? W tym chcemy się wspierać. 

Projekt zaczynamy od Polish American Women’s Club podcast. Podcast prezentuje trzy subiektywne doświadczenia, współczesnych kobiet biznesu w Nowym Jorku – dziennikarka Monika Adamski, broker nieruchomości Basha Karolak, ARHOUSE Realty i adwokat Monika Dziewa zapraszają Was do zatrzymania się nad sprawami, które codziennie dotyczą każdej Was, mieszkającej w USA, kobiety przedsiębiorczej. 

Odcinek #1 DECYZJE

Każdy człowiek, podejmuje średnio 2000 decyzji na godzinę – niektóre bez przywiązywania większej uwagi, inne – po kilku dniach intensywnej rozwagi. Jak podejmować decyzje skutecznie? A w jakich okolicznościach nie podejmować ich na pewno? Jak różni się proces podejmowania decyzji u kobiet i u mężczyzn? I jakie to ma znaczenie?!

Masz cenne wskazówki? Doświadczenie nauczyło Cię czegoś przydatnego? PODZIEL SIĘ Z NAMI swoją historią! Email: [email protected]  

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here