Dożywiamy dzieci razem z World Nurture Foundation!

Reklama - Advertisement

Poznajcie Monikę Jabłońską i Fundację World Nurture, zajmującą się dożywianiem dzieci w Stanach Zjednoczonych, Europie i Brazylii. Działania fundacji wspierać można w różnoraki sposób, najważniejsze to chęci! Jednym ze sposobów wspierania Fundacji jest zakup produktów firmy Nurture the World – produkowanych z naturalnych wyrobów – dochód ze sprzedaży przekazywany jest właśnie na cele Fundacji.

Monika Jabłońska jest Polką o wielkim sercu, która zakładając Fundację i rozpoczynając swoją działalność wniosła tak potrzebujący uwagi problem na piedestał, w Polsce i nie tylko.

16 października, w Nowym Jorku, w butiku MiuMiu przy Piątej Alei na Manhattanie, miejsce miał fundraising event dla fundacji World Nurture. 20% dochodu z zakupów dokonanych podczas wydarzenia i w trzy dni po nim, przeznaczony został na Fundację.

Ambasadorką Nurture the World w Polsce jest aktorka Marta Żmuda Trzebiatowska. Przyjaciółką fundacji, dumnie noszącą torbę Nurture the World, jest piosenkarka Edyta Górniak, obecna również podczas wydarzenia w Nowym Jorku.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Moniką Jabłońską.

Rampa TV
Telewizja na żądanie - oglądaj na stronie www.RAMPATV.com, a także dodaj kanał RAMPA TV na RokuTV i Amazon Fire.
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here