Droga do Yale University – Julia Wojtkowski o studiach i Polish Student Society at Yale

Reklama - Advertisement

Trwają wakacje, ale to dobry czas, aby poczynić przygotowania do nowego roku szkolnego – zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Julią Wojtkowski, studentką trzeciego roku na Yale University – Julia jest również wiceprezesem polskiego klubu na Yale, który charakteryzuje się dużą aktywnością na polu zarówno podtrzymywania polskich tradycji, łączenia osób o polskim pochodzeniu, jak i akademickim. Z wywiadu dowiecie się o działalności klubu, ale również, o specyfice studiów na prestiżowym uniwersytecie jakim jest Yale.

Julia Wojtkowski studiuje jednocześnie Historię Sztuki i Ekonomię. Korzysta z programów “Study Abroad” oferowanych przez szkołę. Opowiada o swojej drodze na Yale, a także podpowiada, na co warto zwrócić uwagę, planując takie studia. 

Więcej informacji o polskim klubie na Yale – Polish Student Society at Yale:

https://yaleconnect.yale.edu/psay/home/

 

Zapraszamy!

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here