Dzień z Prezydentem Andrzejem Dudą

Reklama - Advertisement

14 listopada 2019 roku, Radio RAMPA przeprowadziło wywiad z Prezydentem Polski Andrzejem Dudą w Pałacu Prezydenckim w Warszawie. Tego dnia, Radio RAMPA otrzymało również ekskluzywny dostęp do Prezydenta Polski – zarejestrowaliśmy przebieg jego dnia i rozmawialiśmy z osobami, które spotyka, i z którymi pracuje.

Poznacie kulisy prezydenckiej pracy, zobaczycie jak “od środka” wygląda prezydencki samolot, poznacie też osoby, które towarzyszą prezydentowi każdego dnia, a nigdy nie mówiły jeszcze publicznie o swojej pracy. Prezydencki fotograf i operator kamery, rejestrują najważniejsze momenty z pracy Prezydenta RP, a w Radio RAMPA opowiedzieli o najtrudniejszych i najbardziej pamiętnych momentach, a także o tym, jak zdobyli swoje stanowisko. O kulisach swojej pracy, a także pracy z Prezydentem, Radio RAMPA opowiedzieli również jego najbliżsi współpracownicy – rzecznik prasowy Prezydenta RP Błażej Spychalski oraz dyrektor biura prasowego Prezydenta RP Marcin Kędryna.

Radio RAMPA przebywało w Polsce w bardzo “gorącym” czasie – zaraz po ogłoszeniu zniesienia wiz turystycznych dla Polaków przybywających do USA, a jednocześnie przed powołaniem nowego rządu. Tego dnia, kamera Radio RAMPA towarzyszyła Prezydentowi od momentu desygnowania Mateusza Morawieckiego na Premiera Rady Ministrów, po dwie wizyty lokalne – w Kazimierzy Wielkiej i Proszowicach. Tam oddaliśmy mikrofon organizatorom spotkania, a także jego uczestnikom.

Zobaczcie materiał:

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here