Espresso Show 1-30-18 tajniki poczty głosowej; singiel miasto vs peryferie; wyjątkowa papuga Tolek; RAMPA Challenge – 7 sekund

Dzisiaj w programie: czy jest różnica między singlami z wielkich miast a tymi z małych miejscowości? Jaka i jak wy sądzicie? Dodatkowo, sprawa przez wielu bagatelizowana, a jednak będąca niejednokrotnie pierwszym znakiem z kim mamy do czynienia – powitanie na poczcie głosowej! Dzisiaj wyjątkowe OMG VIDEO – papuga Tolek, należąca do naszej rodaczki z Michigan, która m.in. szczeka, ale to nie wszystkie jej zdolności. Dzisiaj zapraszamy również na kolejne wyzwanie RAMPA Challenge – tym razem – czy dziewczyny podołają wykonaniu zleconych im zadań w 7 sekund?

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here