Espresso Show 1-4-18 Cyklon śnieżny w Nowym Jorku – aktualizacje na żywo, relacja z Florydy i Chicago. Temat do dyskusji: edukacja seksualna młodzieży.

Advertisement

Dzisiaj w programie: potężny cyklon śnieżny przechodzi nad Nowym Jorkiem – a my jak zawsze z Wami na żywo, w tym samym śniegowym składzie. Niestety, mówi się już o 12 ofiarach śmiertelnych tej burzy śnieżnej – bądźcie bezpieczni! UWAGA miasto NYC szuka ludzi do pracy, a także wszystko co musicie wiedzieć w dzisiejszych warunkach pogodowych. Połączymy się również z Florydą oraz z Chicago i Radio DEON – tam też pogoda daje we znaki.

Temat do dyskusji dzisiaj to edukacja seksualna dzieci – jak dokonywać jej umiejętnie? Jak przekłada się to na zachowania seksualne młodzieży? Jak rozmawiać z młodzieżą?

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here