Espresso Show 10-27-17: Licytacja na rzecz chorej Amelki; Fundacja You Can Be My Angel.

Advertisement - Reklama

Espresso Show 10-27-17 – Dziś w programie wielka licytacja na rzecz chorej Amelii. 8-latka z Polski cierpi na nowotwór złośliwy. Z dzielną dziewczynką i jej mamą Iryną połączymy się na Skype. Walka o życie kosztuje 330 tys. dol. Każdy z nas może pomóc. Na przykład biorąc udział w Radiotonie. Do wylicytowania są dwa fanty – limitowany szalik z Olimpiady w 2008 r. wraz ze zdjęciem Justyny Kowalczyk i autografem, a także złoty medal mistrzostw USA w SAMBO, przekazany przez Wojciecha Szulińskiego. Licytacje organizuje fundacja You Can Be My Angel i Radio RAMPA. Pierwszym gościem programu będzie prezes fundacji Katarzyna Romanowska.

JAK SKŁADAĆ DONACJE?
Od godziny 10:00 rano czasu NYC czynne jest call center Fundacji pod numerem 773-433-2352 na który można dzwonić i przekazywać darowizny, można również przekazywać pieniądze na stronie www.youcanbemyangel.com w systemie PayPal. Darczyńcy mogą również wysyłać czeki na adres 5214 W Lawrence Avenue, Chicago, IL 60630.

W oszałamiającym video Dzieci PRL-u, zespół wystąpił w ramach Miesiąca Dziedzictwa Polskiego. Po godz. 11, jak zwykle, przegląd prasy i wiadomości kulturalne.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here