Espresso Show 3-14-18 Nie żyje Stephen Howking; marsze uczniów w USA; lek spoźnialstwo? Zatrute powietrze, które spędza, sen z powiek

Reklama - Advertisement

Zapraszamy na Espresso Show! W programie o marszach, które o 10 rano ruszają w szkołach w całych Stanach Zjednoczonych. Uczniowie chcą w ten sposób upamiętnić ofiary strzelaniny w szkole na Florydzie. W wiadomościach także o śmierci Stephena Howkinga. Śmierć wybitnego astrofizyka wywołała poruszenie na całym świecie. Dziś porozmawiamy także o tym jak walczyć ze spóźnialstwem. A także w jaki sposób dieta może nam pomóc walczyć z wpływem zanieczyszczonego powietrza na nasze zdrowie. W Trendach – będzie o modelce w wersji DIGITAL. Natomiast w OMG Video zobaczymy niezwykłe medyczne badanie potężnego lwa. Zapraszamy także na kolejny odcinek RAMPA WKRĘCA – tym razem rzecz będzie się toczyć wokół nadmiernego męskiego owłosienia. Czy da się go łatwo usunąć i czy niektóre zabiegi mogą wprawić nawet wytrawne kosmetyczki w osłupienie. Zapraszamy na żywo od 10 am do 12 pm.

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here