Espresso Show 3-26-18 Nowe prawo w Nowym Jorku zabroni kontaktu z pracownikiem po godzinach? Bezsenność: handel ludźmi – jest gorzej niż kiedykolwiek w historii; Rampa Wkręca: Niedziela Palmowa

Advertisement

Dzisiaj w programie: najważniejsze wiadomości z kraju oraz ze świata, a także: na świecie w chwili obecnej niewolnictwo działa na największą skalę w historii – jakie są współczesne oznaki niewolnictwa? Jak możemy je ograniczyć? Dzisiaj również o nowym, kontrowersyjnym prawie w Nowym Jorku – pojawiła się propozycja, aby kontakt pracodawcy z pracownikiem odbywał się tylko w godzinach pracy, w przeciwnym wypadku, pracodawcę czeka mandat – czy taka ustawa ma przyszłość? Dzisiaj również Rampa Wkręca w klimacie świąt wielkanocnych – czy można stworzyć najbardziej wyjątkową palmę, z użyciem „żywych” ozdób? W programie także o najdłuższym locie z Australii do Londynu, o badaniu DNA dla kotów oraz o człowieku, który chciał udowodnić, że… ziemia jest płaska! Bądźcie z nami!

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here