Espresso Show 3-29-18 Co warto zobaczyć podczas NY Auto Show – relacja; uczulenie i alergia zwiększają ryzyko depresji; Polka u boku szefa Apple – Sławomir Budzik z Radio DEON o szczegółach

Reklama - Advertisement

Dzisiaj w programie: nowojorski Auto Show zaczyna się już w sobotę – jakie samochody warto zobaczyć? Która marka przygotowała najwięcej rozrywki? Ponadto, dzisiaj o tym czy i jak uczulenia i alergie wpływają na rozwój wiosennej depresji. Nasz gość to Sławomir Budzik z Radio Deon w Chicago. Dodatkowo: makijaż z popularnych Cheetosów opanował Europę – czy ten trend ma szanse na przetrwanie? W podróżach na fali zabieramy Was do Tokio na Festiwal Kwitnącej Wiśni. Oprócz tego, jak zawsze: najważniejsze wiadomości, sport i przegląd prasy.

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here