Espresso Show 3-30-17 w czepku urodzony, porządki na wiosnę (jak to w związku) oraz gość: Mira de Martino i unikatowa technika rzeźbienia

Advertisement

Espresso Show  w Radio RAMPA – słuchaj na żywo www.RadioRAMPA.com lub na Facebook: http://Facebook.com/RadioRAMPA

Od poniedziałku do piątku, od 10:00 rano do 12:00 w południe – jedyny taki LIVE SHOW w USA!

Dzisiaj w programie: kto w czepku się narodził, będzie miał wygodne i szcześliwe życie? Czy to prawda czy mit? W Bezsenności, gorąca rozmowa na temat porzadków wiosennych, która przekształciła się w dyskusję na temat tego, kto w domu sprzatać może i powinien – mężczyzna czy kobieta?

Gość w studio: Mira de Martino, polska rzeźbiarka, która tworzy swoje dzieła sztuki unikatową metodą, która sama nazwała AlumixArt Mixed Media. Jej dzieła, tworzona głównie na zamówienie, oddają ludzkie emocje i stany ducha.

Zapraszamy!

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here