Espresso Show 4-11-18 Odpowiedź USA na atak w Syrii; Forum Polonijne w Amerykańskiej Częstochowie; czy wszystkie owoce i warzywa są zdrowe?

Dzisiaj w programie: zaczynamy od najważniejszych wiadomości odnośnie odpowiedzi prezydenta USA na atak chemiczny w Syrii oraz o wypadku samolotu wojskowego w Algierii – zginęło 257 osób. Ponadto, najważniejsze wiadomości z Nowego Jorku oraz Polski. Dzisiaj w studio goście Tadeusz Antoniak – Komitet Obchodów Rocznicy Katastrofy Smoleńskiej i Ludobójstwa Katyńskiego i KGP Filadelfia oraz Jacek Szklarski – Komitet Smoleńsko – Katyński i Reduta  Dobrego Imienia – odział USA, u nadchodzącym Forum Polonijnym w Amerykańskiej Częstochowie z udziałem Ministra Antoniego Macierewicza.

Dzisiaj także światowy Dzień choroby Parkinsona – jakie są wczesne objawy tej choroby i dlaczego nie jest  to tylko choroba osób starszych; dzisiaj również o raporcie dotyczącym najbardziej „brudnych” warzyw i owoców, które uważamy za zdrowe oraz o nowym trendzie w Nowym Jorku – „kozia joga” już hitem!

About The Author

Related posts