Polska telewizja w twoim domu!

Reklama - Advertisement

Polska telewizja w twoim domu!

Myślisz o polskiej telewizji w twoim domu? Chcesz oglądać swoje ulubione filmy, seriale i programy w najlepszej jakości? Wybierz SLING AIR TV – telewizję najnowszej generacji, bez anteny i bez kontraktu.

Na polonijnym rynku co jakiś czas pojawia się nowa polska telewizja. Pojawia się i po jakimś czasie zwalnia, stopniowo znikają z niej poszczególne programy, a z czasem zostaje zablokowana, a Ty jako klient zostajesz z odbiornikiem, który możesz wyrzucić do kosza. Dzieje się tak, gdyż wszystkie tego typu telewizje działają nielegalnie. Sling Air TV nie zniknie z dnia na dzień, gdyż jest w 100% legalną telewizją. To najnowszy produkt firmy Dish Network.

Ponadto Sling Air TV to telewizja, którą można oglądać w domu, na wakacjach, w każdym miejscu w Stanach, gdyż można ją zainstalować nie tylko na telewizorze, ale także w tablecie, na telefonie, laptopie i na innych urządzeniach, które używasz w swoim domu czy biurze. Do odbioru Sling TV nie jest potrzebna antena satelitarna – to już przeżytek. Sling Air TV to urządzenie najnowszej generacji i wymaga jedynie podłączenia do internetu – wystarczy podstawowa prędkość, nawet 15 mbps i odbiornik – biała skrzynka, która dostępna jest w polonijnych punktach sprzedaży lub pod numerem telefonu 1-888-83POLTV (1-888-837-6588) i kosztuje $100.

Wybierając telewizję Sling Air TV to Ty decydujesz, co chcesz oglądać i ile chcesz płacić. To Ty wybierasz programy i to Ty decydujesz, kiedy chcesz je zmienić na inne lub dodać dodatkowe. Sling TV to nie tylko polskie programy w jakości HD. To także możliwość wyboru kanałów amerykańskich, meksykańskich, hinduskich, chińskich, itd. – w zależności od Twoich i twojej rodziny potrzeb. Ponadto w dowolnym czasie możesz dokupić kanały sportowe (w tym kanały z piłką nożną – liga europejska), muzyczne, filmowe czy dla najmłodszych.

Sling Air TV nie wymaga podpisania kontraktu na określony czas. Opłata pobierana jest co miesiąc i w każdej chwili możesz zrezygnować, bez ponoszenia jakichkolwiek konsekwencji. Podstawowy pakiet, który zawiera między innymy iTVN, Polsat1, Disco Polo Music czy Telewizję Republika to koszt $20 miesięcznie.

Za jedyne $20 miesięcznie możesz ogladać „Na Wspólnej”, „Kuchenne rewolucje”, IronMajdan”, „Diagnozę” „Drugą szansę” i wiele więcej twoich ulubionych programów i to bez przerywania, bez zakłóceń i w jakości HD.

Sling Air TV – najnowszy produkt firmy Dish Network jest bardzo łatwy w obsłudze. Zainstalowanie odbiornika zajmie Ci zaledwie kilka minut – do każdej skrzynki dołączona jest instrukcja w języku polskim, a na stronie www.slingpol.com znajduje się film, który pokazuje krok po kroku jak zainstalować Sling Air TV w twoim domu. Ponadto do odbiornika dołączony jest pilot z opcją głosową i możliwością wyboru języka polskiego jako podstawowego. Dish Network pomyślał także o tych, którzy nie mają czasu na bieżąco oglądać swoich ulubionych kanałów. Posiadając Sling Air TV możesz nagrywać swoje ulubione seriale, programy, tv show, mecze lub po prostu możesz cofnąć się do wybranego programu i bez pośpiechu, z kawą w ręce obejrzeć na spokojnie w dowolnym momencie.
Sling Air TV to legalna telewizja, która pozwala Ci cieszyć się polską telewizją w Twoim domu. Nie przegap tej okazji i już dzisiaj zadzwoń pod numer 1-888-83POLTV (1-888-837-6588) lub wejdź na stronę slingpol.com i dokonaj zakupu.

Uwaga – promocja: Wykupując roczną subskrypcję pakietu podstawowego na telewizję Sling Air TV za $240 otrzymujesz pakiet rozszerzony, który miesięcznie kosztuje $30 (oszczędzasz $120 rocznie!!!) oraz urządzenie ROKU, które pozwoli Ci oglądać polską TV na dwóch odbiornikach jednocześnie.

Więcej informacji o Sling Air TV pod numerem telefonu 1-888-83POLTV (1-888-837-6588) oraz na stronie slingpol.com (Sponsored)

Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here