Espresso Show 5-9-17 Kredyty i pożyczki; Goście: podróż w Himalaje i do Indii z Trek Nation India oraz polski Howard Stern.

Reklama - Advertisement

Espresso Show  w Radio RAMPA – słuchaj na żywo www.RadioRAMPA.com lub na Facebook: http://Facebook.com/RadioRAMPA

Od poniedziałku do piątku, od 10:00 rano do 12:00 w południe – jedyny taki LIVE SHOW w USA!

Dzisiaj w programie: Temat dnia – kredyty i pożyczki – na co kredyty biorą Polacy? Ile kart kredytowych posiadają Amerykanie? Jaka grupa wiekowa w USA jest najbardziej zadłużona i dlaczego? Czy za niespłacanie kart kredytowych można pójść do więzienia?

GOŚCIE w STUDIO:

Polski Howrd Stern, czyli John Wolanin z Phoenix, Arizona. John wygląda tak jak sławny amerykański dziennikarz Howard Stern – jak radzi sobie z tą “popularnością”? Jak reaguje na prośby o zdjęcia i autografy? John opowie również o swojej działalności muzycznej. Już w czerwcu światło dzienne ujrzy jego nowy album!

Anna i Rakesh Kumar, małżeństwo, które prowadzi firmę turystyczną TREK NATION INDIA. To dzięki Annie i Rakeshowi zwiedzić możecie Indie, a nawet wybrać się w Himalaje. Anna i Rakesh są małżeństwem – przedstawiamy Wam historię ich miłości, oraz pokażemy Wam zdjęcia z ich wyjątkowego ślubu!

Wyjaśniamy, jak zwiedzać Indie – dzięki połączeniu doświadczenia naszych gości, możecie zobaczyć najważniejsze miejsca turystyczne ale również przeżyć dzień tak jak lokalni mieszkańcy – łączie z odwiedzeniem ich domów. 

Już we wrześniu TREK NATION INDIA orgnizuje wyprawę w … HIMALAJE!!! Jeżeli chcecie przeżyć niezapomnianą przygodę, koniecznie sprawdźcie szczegóły: http://www.treknationindia.com/ 

Polubcie również ich stronę na Facebook: https://www.facebook.com/rakesh.tni/

 


 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here