Espresso Show 6-26-18 Dlaczego lubimy zwierzać się obcym? Jak spakować się na wakacje? Zawsze jest Wyjście – kiedy wziąć rozwód?

Reklama - Advertisement

Espresso Show 6-26-18 Dzisiaj w programie najważniejsze wiadomości, odpowiadamy na pytania: jak umiejętnie spakować się przed nadchodzącymi wakacjami? Czy dołączenie do tzw. HIGH MILE CLUB grozi aresztem? Jakie są konsekwencje tej ryzykownej rozrywki na pokładzie samolotu? Dzisiaj także o tym, dlaczego lubimy się zwierzać obcym, jak na przykład fryzjerowi czy kosmetyczce?

TAKŻE, zaczynamy drugi sezon programu Zawsze Jest Wyjście, w którym nasi eksperci proponują rozwiązania w kwestii spraw podatkowych i prawa rodzinnego. Dzisiejszy temat to ZMIANY W REFORMIE PODATKOWEJ A ROZWODY – czyli, jeżeli obecnie jesteście w trakcie rozwodu, o czym musicie wiedzieć, biorąc pod uwagę najbliższe rozliczenie podatkowe. Nasi eksperci to mecenas ds. rodzinnych Karolina Dehnhard z firmy BUDD & LARNER, która pomaga kobietom od wielu lat; specjalista ds. podatków i rozliczeń LEON FUKS, CPA, prowadzący własną praktykę od ponad 30 lat. MASZ PYTANIA? Nie czekaj, zadzwoń i zapytaj o poradę: Karolina Dehnhard973-315-4524 * [email protected], Leon Fuks: 718-726-6080 * [email protected].

Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here