Espresso Show 8-16-17 Dzikie zwierzęta w mieście; nierozłączni ludzie; gość: Monika Sywak, straciła syna, ale ukojenie znalazła w pomocy dzieciom z Indii

Reklama - Advertisement

Espresso Show  w Radio RAMPA – słuchaj na żywo www.RadioRAMPA.com lub na Facebook: http://Facebook.com/RadioRAMPA

Od poniedziałku do piątku, od 10:00 rano do 12:00 w południe – jedyny taki LIVE SHOW w USA!

Dziś w programie – jak często w dużych miastach napotkać możemy dzikie zwierzęta? Będzie o kojocie, który mieszka na Bronxie w Nowym Jorku, czy lwie górskim z Los Angeles. Dziś w programie porozmawiamy także o związkach, które są jak papużki nierozłączki – wszędzie i zawsze razem, wspólne zainteresowania, zamiast „ja” jest zawsze „my.
Gościem będzie Monika Sywak, która po śmierci swojego syna postanowiła uhonorować jego pamięć przez pomaganie dzieciom z Indii. Znalazła maleńką szkołę w Indiach i rozpoczęła zbieranie funduszy na rozbudowę szkoły w tym bardzo ubogim rejonie. 

 

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here