Espresso Show 9-21-17 Prezydent RP na spotkaniu z Polonią oraz wizyta Prezydenta w West Point; do dyskusji: małżeństwa mieszane w środowisku polonijnym

Reklama - Advertisement

Espresso Show w Radio RAMPA – słuchaj na żywo www.RadioRAMPA.com lub na Facebook: http://Facebook.com/RadioRAMPA

Od poniedziałku do piątku, od 10:00 rano do 12:00 w południe – jedyny taki LIVE SHOW w USA!

W dzisiejszym Espresso Show relacja ze spotkania prezydenta Andrzeja Dudy z Polonią w Wallington, NJ, gdzie padło wiele ciepłych słów pod adresem Polaków mieszkających w Stanach Zjednoczonych. Dziś Andrzej Duda wybiera się m.in. do West Point. Temat do dyskusji to tzw. małżeństwa mieszane. Czy na przykład w środowiskach polonijnych budzą kontrowersje? Gościem Espresso będzie prezes Polskiej Federacji Tańca, organizator mistrzostw i pucharów Polski, a także sędzia międzynarodowy – Piotr Patłaszyński. Zapraszamy od godz. 10 rano.

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here