Espresso Show 9-6-17 Huragan Irma nadciąga oraz odpowiadamy, czy to koniec DACA? Gość: Anna Gretkowska – TheKretka

Reklama - Advertisement

Espresso Show w Radio RAMPA – słuchaj na żywo www.RadioRAMPA.com lub na Facebook: http://Facebook.com/RadioRAMPA

Od poniedziałku do piątku, od 10:00 rano do 12:00 w południe – jedyny taki LIVE SHOW w USA!

W Espresso Show porozmawiamy o zbliżającym się nad Florydę huraganie Irma. Szacuje się, że w tym stanie mieszka ok. pół miliona Polaków. Część juz zdecydowała się na ewakuacje. Gościem Espresso będzie Anna Gretkowska, znana w wirtualnym świecie jako TheKretka. Anna wraz z rodziną mieszka w okolicach Palm Beach. Oprócz tego relacja Patrycji Galas z Clearwater.

Dodatkowo, kontrowersyjna decyzja o wycofaniu programu DACA. Jeśli Kongres nie zaproponuje nowego prawa tysiące młodych emigrantów, w tym Polaków, mogą otrzymać nakaz deportacji. W przeglądzie prasy – m.in. o podwyżce papierosów w metropolii, a w sporcie awantura o komentatorów meczów piłkarskich i ostry komentarz Mateusza Borka.

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here