Festiwal Biegowy na 15-lecie POLSKA Running Team

Advertisement

W dniu 21 sierpnia 2022 r. na terenie parku stanowego Rockland Lake State Park POLSKA Running Team z okazji jubileuszu 15-lecia Klubu, organizuje Running Festival.

O tym jakie będą dystanse biegowe na tym Festiwalu oraz o aktualnej sytuacji Klubu POLSKA Running Team opowiada jego aktualny Prezes – Paweł Myśliwiec.

Z Polski na to wydarzenie przyleciał jeden z trzech założycieli Klubu Krzysztof Wasielewski, który przybliża historię powstania Klubu, jego główne intencje i filozofię.

Zapraszamy do wysłuchania relacji audio.


 

Więcej szczegółów na temat pierwszej edycji Festivalu Biegowego na stronie Facebook Klubu:

(2) POLSKA Running Team Running Festival | Facebook

Osoby, który nie mogą osobiście wziąć udział w Festiwalu mogą dołaczyć do biegaczy poprzez bieg wirtualny, czyli biegną na dowolnie wybranej trasie i na wybranym przez siebie dystansie 5-10-15 km. Organizatorzy wyślą takiemu biegaczowi taką samą koszulke i medal, jak pozostałym uczestnikom Festiwalu. 

Teresa Myśliwiec

Teresa Myśliwiec

Reporter/Redaktor radiowy. Ekonomistka z wieloletnim doświadczeniem w sektorze bankowym na różnych stanowiskach, w tym zarządczych. Doktor nauk społecznych z zakresu psychologii i wykładowca akademicki. Ponadto dyplomowany coach i doradca zawodowy.
Teresa Myśliwiec

Latest posts by Teresa Myśliwiec (see all)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here