Festiwal Mediatravel w NY i NJ od 1 do 3 czerwca – poznaj dokonania polskich odkrywców, naukowców, twórców kultury i inżynierów

Reklama - Advertisement

Już 1 czerwca rozpoczyna się Mediatravel Festival – Polskie Dokonania – trzydniowy festiwal ukaże naukowy i cywilizacyjny wkład Polaków w rozwój świata, okiem polskich twórców mediów, przede wszystkim dokumentalistów i pisarzy. W programie projekcje filmów, ciekawi goście i dyskusje – 1 czerwca w Konsulacie RP w Nowym Jorku, 2 czerwca w Centrum Polsko-Słowiańskim na Greenpoincie, 3 czerwca w Centrum Kulturalnym w Clark. Wstęp za darmo. Szczegółowy plan: www.odkrywcy.com – dzisiaj na antenie Jerzy Majcherczyk, prezes Polonijnego Klubu Podróżnika o wyjątkowych zasługach Polaków – odkrywców, twórców, naukowców i inżynierów.

Szczegółowy plan Festiwalu: http://files.constantcontact.com/88c4c08c001/29b9f16e-fd33-4178-9b82-465dff111d25.pdf

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here