Festiwal Polskiej Muzyki w Central Parku – relacja wideo

Reklama - Advertisement

Polish & Slavic Pulaski Day Festival przeszedł do historii, jako wielkie święto polskiej muzyki w Nowym Jorku. Zorganizowany 2 października – zaraz po Paradzie Pułaskiego – w Central Parku, festiwal zgromadził tłumy Polaków, w biało-czerwonych barwach. 

Na scenie wystąpili: Zbuku, Natalia Kawalec, Rafał Brzozowski, Mesajah, Cleo i Golec uOrkiestra. Każdy z artystów zaprezentował swoje największe przeboje. Golec uOrkiestra, wraz z Natalią Kawalec i Mesajah, zaprezentowali również nowy utwór – Tylko Razem – znajdzie się on na najnowszej płycie Golec uOrkiestra. Piosenka opowiada o tym jak wspierać się wzajemnie i dedykowana jest ludności Ukrainy. 

Koncert poprowadzili wspólnie dziennikarka Rita Cosby i wokalista Rafał Brzozowski. Na scenie pojawił się również Marcin Luc, Główny Marszałek tegorocznej Parady Pułaskiego, oraz Karolina Bielawska, Miss World 2021, gość specjalny z Polski. 

Organizatorem koncertu był Grzegorz Fryc, GramX Promotions. Sponsorem głównym była Polsko-Słowiańska Federalna Unia Kredytowa. 

Zapraszamy do zobaczenia relacji. 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here