Film: Gotowi na wszystko: Exterminator

Reklama:

Teatr Polski US:Film: Gotowi na wszystko: Exterminator
     • Hawthorne, NJ – Niedziela 8 kwietnia, 5:00 pm

     • New York, NY – Niedziela 15 kwietnia, 3:00 pm

     

Film: Gotowi na wszystko: Exterminator

Przebojowa komedia w reżyserii Michała Rogalskiego.Opowieść o przyjaciołach z młodości, którzy po latach reaktywują zespół deathmetalowy, ale na skutek okoliczności są zmuszeni do grania na… festynach.
Piątka oddanych przyjaciół miała od dzieciństwa wielkie marzenie – chcieli wstrząsnąć polską sceną metalową i gromadzić na koncertach tłumy, a wszystko to pod szyldem zespołu o złowieszczo brzmiącej nazwie: Exterminator. Czas jednak pokazał, że młodzieńcze ambicje to jedno, a życie to drugie. Obecnie lider zespołu, Marcyś (Paweł Domagała), pracuje w sklepie ojca i przeżywa kryzys w związku z Magdą (Agnieszka Więdłocha). Wirtuoz gitary Lizzy (Piotr Żurawski) to szeregowy pracownik banku. Trzeci z mężczyzn, basista Jaromir (Krzysztof Czeczot), codziennie podbija kartę w fabryce pianki poliuretanowej i usilnie stara się sprostać obowiązkom ojca rodziny. Perkusista Makar (Piotr Rogucki) wylądował w zakładzie psychiatrycznym. Z kolei piąty – Cypek (Sebastian Stankiewicz) – wyjechał zarabiać za granicę. Pewnego dnia powracają dawne wspomnienia – pani burmistrz (Dominika Kluźniak) okazuje się wielką fanką Exterminatora ze starych czasów. Obiecuje wesprzeć przyjaciół unijną dotacją, o ile dogadają się i doprowadzą do reaktywacji zespołu. Szybko okazuje się, że propozycja ma jednak mały haczyk: chłopcy muszą sprzeniewierzyć się swoim ideałom i wystąpić na kilku festynach, grając utwory dalekie od ich repertuaru. Męska duma nie pozwala bohaterom iść na kompromis, a wieloletnia przyjaźń i związki z kobietami poddane zostają prawdziwej próbie. Pikanterii całej sytuacji dodają: pojawienie się szalonej koleżanki Makara ze szpitala, Julci (Aleksandra Hamkało) oraz konflikt z liderką miejscowego zespołu Wisienki, Ziomecką (Dorota Kolak). A tymczasem zbliża się wielki koncert..

 


Rampa Bilety do nabycia


 

 


Film: Gotowi na wszystko: Exterminator – Hawthorne, NJ

Niedziela 8 kwietnia, 5:00 pm

Hawthorne Theater
300 Lafayette Ave
Hawthorne, NJ

Kup Bilety – Hawthorne, NJ
Film: Gotowi na wszystko: Exterminator – New York, NY”

Niedziela 15 kwietnia, 3:00 pm

ASF + Scandinavia House
58 Park Ave
New York, NY

Kup Bilety – New York, NY

** *

Radio RAMPA i Rampa Bilety nie ponoszą odpowiedzialności za organizację wydarzeń i koncertów przez nie reklamowanych. Pełna odpowiedzialność spoczywa na organizatorze. All tickets sales are final and there is no refunds

About The Author

Related posts