Finanse i inwestycje – spotkanie BEYOND z Gillian Stoddard w PSFCU

30 kwietnia, w oddziale głównym Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej na Greenpoincie zorganizowane zostało kolejne spotkanie networkingowe BEYOND Polish American Women’s Club. Wydarzenie zgromadziło około 50 uczestniczek, które przyszły poszerzyć swoją wiedzę z zakresu finansów osobistych oraz zainspirować się do podejmowania świadomych decyzji finansowych.

Gościem specjalnym wieczoru była Gillian Stoddard — doświadczona doradczyni finansowa współpracująca z PSFCU, która z pasją i zaangażowaniem opowiedziała o roli kobiet w świecie finansów oraz o kluczowych narzędziach umożliwiających im budowanie niezależności ekonomicznej. Jej prezentacja, przepełniona praktycznymi wskazówkami, dotyczyła m.in. planowania emerytalnego, inwestowania, strategii oszczędzania oraz budowania zabezpieczenia finansowego na różne etapy życia.

Spotkanie miało formę interaktywnej rozmowy — uczestniczki chętnie dzieliły się swoimi pytaniami i refleksjami, co stworzyło atmosferę wzajemnego wsparcia i wymiany doświadczeń. Gillian podkreślała, że kobiety — niezależnie od wieku czy doświadczenia zawodowego — powinny mieć realny wpływ na swoje finanse, a kluczem do tego jest edukacja i odwaga w podejmowaniu decyzji. Panie uzyskały odpowiedź na wiele konkretnych pytań, dotyczących inwestycji czy zarządzania majątkiem zarówno w swojej rodzinie, jak i biznesie. 

Wydarzenie zakończyło się networkingiem przy przekąskach, gdzie uczestniczki miały okazję do dalszych rozmów i nawiązania nowych kontaktów.

Spotkania BEYOND stają się przestrzenią, gdzie kobiety mogą się rozwijać, inspirować i wzajemnie wspierać — a wieczór z Gillian Stoddard był tego doskonałym przykładem.

Aby brać udział w wydarzeniach BEYOND, wymagana jest subskrypcja. Szczegóły: https://radiorampa.com/beyond-subscription/

Kolejne wydarzenie BEYOND już 19 maja – Jak pokonać własne ograniczenia psychiczne? Jak nie poddać się, gdy brakuje sił i motywacji? Jak zbudować w sobie dyscyplinę? O tym wszystkim porozmawiamy podczas najbliższego spotkania BEYOND Polish American Women’s Club – z kobietą, która biegnie nie tylko po medale, ale i po inspiracje dla innych. Gościem będzie Urszula Musik – ukończyła już 31 maratonów na całym świecie, w tym prestiżowe biegi w Bostonie, Londynie, Tokio i Nowym Jorku. Obecnie realizuje ambitny cel: jako pierwsza Polka pragnie przebiec wszystkie sześć maratonów z cyklu World Marathon Majors w ciągu jednego roku, a zwieńczeniem tej niezwykłej drogi ma być ekstremalny Ice Marathon na Antarktydzie. Jej historia to opowieść o determinacji, odwadze i sile kobiety, która łączy zawód pielęgniarki, miłość do sportu i potrzebę inspirowania innych. Nie może Cię tam zabraknąć!

BEYOND Networking Event feat. Urszula Musik – Marathon Runner

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. 15 lat doświadczenia w zawodzie. Należy do NYC Mayor Press Corps. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, najwyższymi rangą politykami Nowego Jorku, przedstawicielami kongresu amerykańskiego.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here