Fotorelacja: Andrzej Duda wziął udział w Mszy Świętej na Greenpoincie

Reklama - Advertisement

Do historycznego dla Polonii nowojorskiej wydarzenia doszło 27 września 2015 roku. Prezydent Polski Andrzej Duda odwiedził Greenpoint, w dzielnicy Brooklyn, gdzie kilkakrotnie w ciągu jednego dnia spotkał się z Polonią.

Prezydent wziął udział w uroczystej Mszy Świętej w parafii św. Stanisława Kostki na Greenpoincie. Kazanie wygłosił biskup pomocniczy dzielnicy Brooklyn, Ksiądz Witold Mroziewski. Przed kościołem, jak i w jego wnętrzu, Prezydenta przywitale księża z księdzem proboszczem Markiem Sobczakiem na czele. Tłumnie przybyła Polonia nowojorska, a także harcerze, dzieci z polskich szkół i służby sztandarowe. Prezydent w Mszy Świętej uczestniczył w towarzystwie m.in. ambasadora Ryszarda Schnepfa oraz szefa swojego gabinetu, Adama Kwiatkowskiego.

Zobaczcie galerię:

Artur Adamski
Właściciel, Prezes i współzałożyciel Radio RAMPA. Ukończył Rutgers Business School. Przez lata współpracował z firmami amerykańskimi, zajmując się planowaniem budżetu i zarządzaniem finansami. Odpowiedzialny za rozwój firmy, kwestie finansowe i marketingowe.
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here