Głos Małego Serca – Szósty Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek

Reklama - Advertisement

28 stycznia już po raz szósty odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek “Głos Małego Serca”. Organizatorem tego wydarzenia jest dziecięcy Chór Polonia z dyrektorem Dominikiem Grzyb na czele oraz parafia pod wezwaniem Matki Bożej Pocieszenia na Brooklynie.

Konkurs skierowany jest do dzieci od 5 do 18 lat, dla wszystkich uczestników przewidziane są nagrody, a nagrodą główną Grand Prix jest 1000 dolarów.

Aby wziąć udział w konkursie należy do 10 stycznia wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy na stronie www.chorpolonia.com lub przesłać swoje zgłoszenie na adres mailowy: [email protected], a także przygotować dowolną kolędę, pastorałkę lub piosenkę świąteczną w dowolnym języku.

Więcej informacji mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu: 929-308-7728 lub na stronie www.chorpolonia.com

W Konsulacie Generalnym RP w Nowym Jorku odbędzie się Gala, na której nastąpi wręczenie nagród specjalnych – data tego wydarzenia jeszcze nie została ogłoszona.

O szczegółach Festiwalu dla Radia RAMPA opowiedział Dominik Grzyb – dyrektor Chóru Dziecięcego Polonia. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu.

 

 

Teresa Myśliwiec

Teresa Myśliwiec

Reporter/Redaktor radiowy. Ekonomistka z wieloletnim doświadczeniem w sektorze bankowym na różnych stanowiskach, w tym zarządczych. Doktor nauk społecznych z zakresu psychologii i wykładowca akademicki. Ponadto dyplomowany coach i doradca zawodowy.
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here