Golec uOrkiestra w PSFCU na Greenpoincie – spotkanie z fanami

Reklama - Advertisement

Zespół Golec uOrkiestra jest gościem specjalnym Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej – wszystko dla członków Naszej Unii, z okazji 40-lecia istnienia PSFCU.

Do serii spotkań i koncertów doszło w różnych lokalizacjach w stanach Nowy Jork i New Jersey. Na spotkania z zespołem przybyli fani muzyki i Naszej Unii – wszyscy zachwyceni pracą obu.

Podczas spotkania z członkami PSFCU na Greenpoincie, bracia Łukasz i Paweł Golec opowiedzieli o swoim zespole, o działalności poza-muzycznej, oraz dali pokaz gry na jednym a najbardziej widowiskowych i unikatowych instrumentów jakie przywieźli na koncerty z Polski – trombicie. Jak sami przyznali, jeszcze czegoś takiego nie zrobili – gra na trombicie w instytucji finansowej, to ich absolutny debiut.

Zobaczcie relację wideo, w której posłuchacie wywiadu z braćmi Golec, a przede wszystkim, usłyszycie, jakie emocje wywołało spotkanie z nimi, wśród członków Naszej Unii.

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here