Greenpoint: podali się za policjantów i dokonali rabunku na kierowcy samochodu (wideo)

Reklama - Advertisement

Policja prosi o pomoc w zidentyfikowaniu trzech przestępców, którzy dokonali rabunku z użyciem broni w listopadzie 2016 roku na Greenpoincie. Do zdarzenia doszło przy Driggs Avenue i 11-tej ulicy, zaledwie jedną ulicę od McCarren Park, o godz. 4:21 nad ranem.  

35-letni mężczyzna został zatrzymany na czerwonym świetle na skrzyżowaniu wyżej wymienionych ulic, kiedy czarny sedan zatrzymał się przed jego samochodem. Z sedana wysiadło trzech mężczyzn i pokazało broń. Sprawcy podali się za policjantów i zarządali aby ofiara oddała swoją biżuterię i opuściła samochód. Dwóch z podejrzanych mężczyzn weszło do samochodu ofiary i odjechało z miejsca zdarzenia poruszając się w kierunku południowym. Nikt nie został ranny, ale policja w dalszym ciągu szuka sprawców. 

Wszyscy podejrzani to mężczyźni o ciemnej karnacji, w wieku około 30 lat, średniego wzrostu. Policja podzieliła się nagraniem wideo, zarejestrowanym w pobliskim deli, gdzie widać sprawców. Każdy kto posiada jakiekolwiek informacje w wyżej opisanej sprawie, proszony jest o kontakt z NYPD Crime Stoppers  800-577-TIPS lub informację do lokalnego posterunku nr 94 na Greenpoincie. 

Zobaczcie wideo:

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here