Groźna strzelanina w Linden, NJ – policja szuka sprawcy

Advertisement

Policja w Linden opublikowała zapis monitoringu, który przedstawia strzelaninę przy T.G.I. Fridays, na terenie parkingu przy popularnym centrum handlowym. Do zajścia doszło w piatek, 25 listopada, około godziny 11:11 p.m. przy S. Park Ave. Na parking przed restauracją podjechał czarny sedan, z którego wyszedł czarnoskóry mężczyzna z długimi dredami. Zbliżył się on do ofiary, 44-letniego mieszkańca Newarku, strzelił do niego kilka razy z bliskiej odległości, po czym wrócił do samochodu i odjechał z wyłączonymi światłami. 

Ofiara przewieziona została do szpitala z poważnymi obrażeniami, jej stan jest krytyczny, ale stabilny. 

Osoby posiadające wszelkie informacje na temat zajścia proszone są o kontakt z policją w Linden: 908-347-9227, detektyw Juan Velarde. 

świą

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here